Prodej ukončen. Informace o dalších projektech se dozvíte na tel. čísle: 739 10 10 10


Projekt RD Korycany přináší velmi pěkné a moderní bydlení v nízkoenergetických zděných bungalovech a dvojdomech s vlastní zahradou. Tento developerský projekt nabízí celkem 41 rodinných domů stavěných z cihel Porotherm T Profi – plněné minerální vatou.
Novostavby jsou umístěny do klidného prostředí obce, okolní příroda poskytuje dostatek prostoru pro sportovní aktivity každého člena rodiny, ale také dost prostoru k relaxaci. Domy se nacházejí mimo záplavovou oblast.
Obec Korycany se nachází asi 5 km na západ od Neratovic a 20 km od Prahy, jsou přidruženou částí města Neratovice. Veškeré služby a občanskou vybavenost (mateřské školy, základní školy, úřady, pošta, nákupní centra) najdete v nedalekých Neratovicích, kde je velmi dobré dopravní spojení autobusem Praha – Korycany.


Zobrazit situaci

RD Korycany

Představujeme Vám stavbu vybudovanou novou technologií od firmy POROTHERM, která spojuje výhody všech technologií do jedné. Přicházíme s cihlou plněnou minerální vatou – spojení úspěšného stavebního prvku s osvědčenou izolační hmotou. Cihly broušené Porotherm 30 T Profi jsou určené pro omítané jednovrstvé obvodové nosné i nenosné zdivo tloušťky 300 mm s velmi vysokými nároky na tepelný odpor a tepelnou akumulaci stěny. Velké otvory v cihlách jsou již ve výrobě vyplněny hydrofobizovanou minerální vatou. Hydrofobizace zajišťuje nenasákavost vaty v cihlách (voda po ní stéká).

Dům 1


Bezkonkurenčně nejlevnější nízkoenergetické rodinné domy 4kk s celkovou užitnou plochou 115,11 m2, umístěných na pozemcích od 621m2. Představují velmi účelný typ domů, u kterých je pravé křídlo domu řešeno k relaxaci a spánku a větší prostor se nachází v levém křídle kde se nachází prostorná kuchyně s obývacím pokojem. V domě se nachází zádveří, chodba, technická místnost, koupelna s WC, tři pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem a spíž. Cena včetně DPH zahrnuje dům se standardním vybavením pozemek, oplocení, zpevnění venkovních ploch.
Standardní vybavení domu: plovoucí podlaha, dlažba, obklady, sanita a tepelné čerpadlo určené k vytápění a ohřevu vody.
Každý rodinný dům je napojen na elektřinu, dálkový vodovod a kanalizační jímku.


Dům 2


Moderní bydlení v nízkoenergetických rodinných domech (bungalov) 3kk s celkovou užitnou plochou 89,75 m2 a zastavěnou plochou 105,75 m2, umístěných na pozemcích od 646 m2. Představuje velmi účelný typ domu s jediným podlažím a dispozičně obsahuje standartní místnosti (obývací pokoj, kuchyňský kout, pokoje, koupelna). Větší prostor v přízemí je věnován obývacímu pokoji a kuchyňskému koutu. V domě je koupelna a samostatná toaleta. Cena včetně DPH zahrnuje dům se standardním vybavením, pozemek, oplocení a zpevnění venkovních ploch.
Standardní vybavení domu: plovoucí podlaha, dlažba, obklady, sanita a tepelné čerpadlo určené k vytápění a ohřevu vody.
Tento rodinný dům je napojen na elektřinu, dálkový vodovod a odpad je sveden do kanalizační jímky.


Dům 3


Bezkonkurenčně nejlevnější nízkoenergetické rodinné domy 4kk s celkovou užitnou plochou 111 m2, umístěných na pozemcích o výměře od 266 m2 do 303 m2. Představují velmi účelný typ domů, u kterých je přízemí řešeno jako zázemí domu a podkroví jako pokojová část. Větší prostor v přízemí je věnován obývacímu pokoji a kuchyni. Z přízemí je přístup přes dřevěné schodiště do podkroví, se třemi prostornými pokoji a velkou koupelnou. V obou podlažích je koupelna včetně toalety. Cena zahrnuje dům se standardním vybavením, pozemek, oplocení, zpevnění venkovních ploch a DPH.
Standardní vybavení domu: plovoucí podlaha, dlažba, obklady, sanita, schody z masivu a tepelné čerpadlo.
Tento rodinný dům je napojen na elektřinu, dálkový vodovod a odpad je sveden do kanalizační jímky.